Projektowanie przestrzeni ogrodowej dla całej rodziny oznacza, że trzeba wziąć pod uwagę potrzeby różnych osób. Na przykład, jeśli masz dziecko, które lubi bawić się w błocie, musisz upewnić się, że są do tego miejsca. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, projektując przestrzeń ogrodową dla swojej rodziny. Najważniejszym z nich jest lokalizacja ogrodu i sposób jego użytkowania. Na przykład, jeśli Twoja rodzina spędza dużo czasu w domu, możesz chcieć umieścić swój ogród w pobliżu domu lub salonu. Zobasz ciekawe meble ogrodowe.

 

Brązowe meble tarasowe technorattanowe Stefano Set Max Carmel & Latte

Brązowe meble tarasowe technorattanowe Stefano Set Max Carmel & Latte Zestaw Stefano to dobre rozwiązanie na taras, balkon, werandę lub do ogrodu. Może być wykorzystywany zarówno do codziennego użytku, jak i do goszczenia rodziny i przyjaciół. Meble te sprawdzą się przez cały rok - niezależnie od pogody! W skład zestawu wchodzą 3 fotele z podłokietnikami, 2 fotele bez podłokietników oraz prostokątny stół z krawędzią wykonaną z bezpiecznego szkła hartowanego, które w razie zabrudzenia jedzeniem możesz wyczyścić, zmywając je w pralce. Do zestawu dołączone są również poduszki, które mają zdejmowane pokrowce, dzięki czemu można je łatwo wyprać.

Zobacz w sklepie

Meble z technorattanu modułowe do ogrodu Nilamito VIII Grey & Grey

Meble z technorattanu modułowe do ogrodu Nilamito VIII Grey & GrMeble ogrodowe technorattanowe Nilamito VIII Grey & Grey to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie na podwórko lub taras. Zestaw składa się z 7 modułów: 2 narożnych, 3 środkowych, pufy i stolika kawowego. Moduły te mogą być używane samodzielnie lub łączone w większe kombinacje za pomocą specjalnych łączników znajdujących się w zestawie. Meble modułowe wykonane z technorattanu mają lekki aluminiowy stelaż, dzięki czemu są lekkie, ale też wytrzymałe na rdzewienie! Ten rodzaj materiału doskonale nadaje się do umieszczenia w przydomowych ogródkach, ponieważ jest niezwykle odporny na wilgoć, zmienną temperaturę, a także promieniowanie UV, dzięki czemu wiemy, że nasze meble nie wyblakną z czasem!

Zobacz w sklepie

Meble technorattan w kolorze słomkowym Gambito Melange Brown & Ivory

Meble technorattan w kolorze słomkowym Gambito Melange Brown & Ivory Zestaw mebli rattanowych Gambito w kolorze słomkowym zamieni Twój ogród, taras lub altanę w miejsce relaksu. Zestaw składa się z eleganckiej sofy trzyosobowej, dwóch foteli oraz stolika kawowego. Najważniejszym elementem estetycznym wyróżniającym te meble jest zastosowanie drewnianych nóg we wszystkich elementach zestawu oraz tkaniny w kolorze słomkowym, która swoim wyglądem przypomina naturalny rattan. W zestawie znajduje się prostokątny stół ze szklanym blatem o wymiarach 105 x 60 cm na jednym końcu i 80 cm długości na drugim; ma on zaokrąglone rogi, aby zapobiec ryzyku poślizgnięcia się na nich w razie konieczności poruszania się w trakcie użytkowania. Oznacza to, że pod każdym rogiem znajdują się cztery przyssawki, które nie wydają żadnych dźwięków, gdy obijają się o nie przesuwające się krzesła itp. Posiada również hartowane szkło o grubości 5 mm, szlifowane krawędzie i łatwe w obsłudze uchwyty z oczkami!

Zobacz w sklepie

Zestaw mebli na taras Meblobranie CL3

Zestaw mebli na taras Meblobranie CL3 - CapZestaw mebli tarasowych Meblobranie CL3 Cappuccino, ze stołem podnoszonym i trzema sofami, to doskonały wybór dla osób, którym zależy na tym, by w ich otoczeniu było wszystko, co najlepsze. Jest bardzo estetyczny, solidny, a przy tym wygodny! Cały zestaw składa się z podnoszonego stołu, który na pierwszy rzut oka wygląda jak wykonany z rattanu, ale w rzeczywistości jest plastikowy; dwóch foteli, które znajdują się na poduszkach w kolorze cappuccino; oraz jednej sofy (również znajdującej się na poduszkach w kolorze cappuccino), która może pomieścić do trzech osób. Co sprawia, że jest to świetny zakup? Otóż estetyczne nóżki podnoszą te elementy z ziemi, bez ryzyka posadzenia ich bezpośrednio na nierównej powierzchni lub nawet na ziemi - idealne do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! Mają one nie tylko ochronę przed wodą, ale także przed promieniowaniem UV. Kolejny duży plus: osłony wszystkich elementów są również odporne na wodę!

Zobacz w sklepie

O autorze